Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin zakupów

Regulamin zakupów

                                                                      1.

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.

                                                                      2.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie są sprawne, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Urządzenia a w szczególności kopiarki są sprzedawane bez opcji dodatkowych( osobno płatnych), chyba, że w opisie produktu jest to wyraźnie napisane.

                                                                     3.

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Zamówienie uważa się za wiążące (przyjęte do realizacji) w momencie potwierdzenia przyjęcia zamówienia przez Sprzedawcę. Potwierdzenie zostanie wysłane przez Sprzedawcę drogą elektroniczną na podany w trakcie zamówienia przez Kupującego adres e-mail. Potwierdzenie zamówienia zostanie przesłane przez Sprzedawcę na adres email Kupującego w przeciągu trzech dni roboczych od momentu otrzymania zamówienia. Zamówienia nie potwierdzone przez Sprzedawcę nie są wiążące dla obu stron i nie będą realizowane.


                                                                     4.

Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT.
        

                                                                    5.

Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.

                                                                    6.

Możliwe są następujące formy płatności:  


- Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi lub na poczcie.

- Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.

Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu.

                                                                  7.

Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.
W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.

                                                                      8.

W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej.             

                                                                     9.

Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie za uzasadnione.  

                                                                    10. 

W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

                                                                    11.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.  

                                                                    12.

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl