Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie
Prowadzimy sprzedaż urządzeń automatyki biurowej nowych jak i poleasingowych różnych marek.
 
Prowadzimy także profesjonalny serwis takich urządzeń jak: sprzęt biurowy, kserokopiarki, faksy, drukarki, tonery. Mamy wyspecjalizowaną i mobilną kadrę inżynierów serwisowych. Do naszych niewątpliwych zalet należy elastyczność ofert. Dotyczy ona zarówno sposobu rozliczania jak i samej treści merytorycznej, w której zawiera się zarówno serwis jak i materiały eksploatacyjne. 

Naszym celem jest spełnianie potrzeb, oczekiwań i wymagań naszych klientów tak, aby harmonijna współpraca gwarantowała obu stronom trwały rozwój i znaczącą pozycję na rynku. Chcemy to osiągnąć poprzez stabilną, wysoka jakość oferowanych przez nas produktów i usług. Dążymy do tego, aby znak naszej firmy kojarzył się z zaangażowaniem i profesjonalizmem na każdym kroku naszej działalności. 

Prowadzimy sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek, faksów i kserokopiarek. W stałej sprzedaży posiadamy kompatybilne oraz oryginalne materiały eksploatacyjne. Charakter dystrybucji jest zarówno lokalny, ukierunkowany na naszych bliskich partnerów handlowych, jak i ogólnopolski - ukierunkowany na dostawy za pośrednictwem firm spedycyjnych. 

Elastyczność naszej oferty umożliwia także zawarcie kontraktu serwisowego.

Działamy na terenia miast Szczecin, Police, Koszalin, Gorzów Wlkp i okolice. Obejmujemy zasięgiem województwa zachodniopomorskie i lubuskie.

Kontakt:
tel: 091 424 15 40
fax: 091 312 24 70
e-mail: info@developszczecin.pl

 
HiCopy Szczecin
ul. Chmielewskiego 22a, 
70-028 Szczecin

mBank: HiCopy 83114020040000350236939166
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl